Fendt 920 Vario kąt wtrysku

Fendt 920 Vario kąt wtrysku

Postprzez waldek97 25 paź 2016, o 22:45

Witam . Jak w temacie, otóż trafił w moje ręce właśnie taki traktorek z pierwszej generacji, silnik MAN D0826 LE 530.Silnik był uszkodzony, przytarte dwie tuleje. Wszystko zostało już naprawione, tylko jest jeden szkopuł otóż nie ja rozbierałem ten silnik i gość który to robił nie zablokował pompy wtryskowej podczas demontażu o innych błędach nie będę się rozwodził, mniejsza z tym. Pytanie jak to zgrać, na obudowie pompy wtryskowej są dwa punkty nastawcze "4|4" i "6|6". Na kole zębatym pompy jeden ząb jest znaczony czerwonym kolorem. Doszedłem do tego że trzeba go zgrać z znakiem "6|6" pozostaje tylko jaką wartość wyprzedzenia przed OT ustawić na kole zamachowym.Przekopałem prawie cały net mam serwisówkę do 2 generacji ale tam już jest pompa z EDS. Wstępnie ustawiłem trochę na słuch, traktor zapala ale silnik nie pracuje tak jak powinien. Może ktoś podzieli się tą informacją . Próbowałem w serwisie niestety nie pomogli.
waldek97

Re: Fendt 920 Vario kąt wtrysku

Postprzez admin 9 lis 2016, o 16:11

Potrzebujesz jeszcze serwisowke do tego silnika?
admin
Administrator

Re: Fendt 920 Vario kąt wtrysku

Postprzez waldek97 14 lis 2016, o 22:03

Kombinowałem w lewo i prawo na razie nic. A serwisówka jak by była możliwośc bym był bardzo wdzięczny.
waldek97

Powrót do Ciągniki niemieckie i ich klony(np. Same)