Masz problem? Pisz.

Prosze przeczytac dział Forumowe sprawy.
Powodzenia.

Re: Masz problem? Pisz.

Postprzez bmwe46 8 lip 2014, o 11:15

Witam.
Poszukuje schematu podłączenia dźwigni rewersu w ciągniku New Holland T5040 tzn. który kabel do czego.
Z góry przepraszam jeśli napisałem to w złym dziale.
Pozdrawiam
bmwe46

Postprzez lolka34 21 mar 2015, o 22:37

witam. ford 6640 sl rocznik 94, podnośnik manualny. problem to taki że podnosi tylko ja rączka jest podciągnięta do góry prawie na maxa nie utrzymuje zadanych zakresów wysokości a nawet jest w stanie sam podnieść lub opuścić. druga rączka od zakresu głębokosci nie działa tj nie reaguje. pracuję tym ciągnikiem tak że maszyny podnoszę na full i w pole. rozsiewaczem lub pługiem. jak temu zaradzić.? pozdrawiam
lolka34

Postprzez kolonista25 13 kwi 2015, o 22:23

witam mam problem z podnośnikiem w fordzie 8210 z 91r a dokładnie z ehr nie działa kupiłem cewke sterującą ehr działało chwile i przestało wybija mi tylko kody na wyświetlaczu 24 25 i 29 co one oznaczają z góry dziękuje za pomoc
kolonista25

Postprzez wdrzazga69 21 kwi 2015, o 23:02

Witam , mam NH T5040 ,2010r 86 KM przebieg 1300mtg , ostatnie 300 z turem . Miesiąc temu w trakcie uprawy wyczułem na ciągniku w trakcie jazdy tak jakby przycieranie gdzieś na skrzyni czy sprzęgle , było ono cykliczne , przejechałem na tym kilka godzin i w tej chwili przyciera jakby ciszej ale równomiernie , rewers działa , półbiegi działają , wszystko działa , bardziej to słychać chyba przy jeździe do tyłu , jak jadę np. 20/godz i lekko puszczę gaz przycieranie znika lekko dodam i znowu jest słyszalne , opiłków w skrzyni nie widzę zbyt dużo , czy ktoś kiedykolwiek spotkał się z takimi objawami jestem z Wrześni/ wielkopolska/ , czy ktoś ma jakiś pomysł na taką usterkę , po kalibracji skrzyni nic się nie zmieniło . Pozdrawiam wszystkich i czekam za jakąś informacją .
wdrzazga69

Postprzez zieleniak 83 24 kwi 2015, o 21:36

Ford 8340
Witam czy może ktoś miał taki przypadek mam błąd E 24 a robiąc kalibracje sprzęgieł pojawia się błąd E 28 (brak ciśnienia w sprzęgłach C1 i C2) dodam że ciągnik wogule nie jezdzi. Wymieniłem olej i filtry na nowe, zapala się kontrolka od ciśnienia oleju i nie da się wyłączyć blokady kół i przedniego napędu, wałek działa. Ciągnik jest z roku 93 skrzynia 16x16 elektrozaworów na zewnątrz nie ma, pompa hydrauliczna z 3 filtrami. Z góry dziękuje za pomoc
zieleniak 83

Postprzez lolka34 13 paź 2015, o 19:53

witam. mam problem. ford 6640 sl 12x12. dzisiaj na szczęście już po robocie zniknęły biegi. tj po przekręceniu zapłonu nie świeci kontrolka żółwia a na wyświetlaczu brak ikonki skrzyni oraz informacji hi lub lo. jest czyste pole, a gdy odpalę ciągnik to gdy przesunę rewers do przodu lub do tyłu to kontrolka żółwia się lekko żarzy. proszę o pomoc. dziękuję
lolka34

Postprzez romixo 31 sty 2016, o 15:24

Dzien dobry wszystkim użytkownikom;) 

Zakupiłem Forda 7840 sle rocznik 94 wersja podstawowa zegary analogowe podnośnik tylko mechaniczny w opłakanym stanie tzn z Anglii 8400mth skorodowany ale to da sie zrobic;) poprostu na nic lepszego mnie nie stać...... 

Moim problemem jest to ze nie działa mi podnośnik swieci mi kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni dodałem oleju nadal to samo cieknie troszkę z przedniego napędu..
Tutaj zdjecie przedniego mostu na ktorym jest jakis dzyndzelek rozwalony??? Odpowietrznik a za nim dalej laczenie weza x ktorego leje czy to ma zwiazek z podnosnikiem???
. tzn z przy podłączeniu weża do siłownika 
przy pompie sa trzy filtry hydrauliczne czy mam.zmienić pompe bo juz padła??? 
WOM dziala ... na 540 dziala ale dam rade zatrzymać go butem.... dosłownie i cos wtedy słychać ale gdy wlacze na 1000 obrotów to chodzi bez zastrzeżeń oprócz tego mam tylko kierunkowskazy awaryjne i światła długie... 
a zeby zapalić musze podlaczyc kabelek idący z pompy paliwa pod plus akumulatora zeby zgasić musze go odłączyć.... tak mnie pouczył sprzedawca ze niby cos gdzies nie łączy ale nie wiadomo gdzie...... 
Czy ma ktos jakis pomysł od czego zacząć????? 
Prześledziłem tutaj wiele tematów ale większość opisanych problemow dotyczy ciągników z bajerami a nie tak prostych jak mój. ....
bede wdzieczny za jakiekolwiek wskazowki;)
Nie umiem dodac zdjęcia przepraszam
romixo

Postprzez admin 1 lut 2016, o 14:44

daj numer telefonu.
admin
Administrator

Postprzez sadownik208 8 mar 2016, o 20:58

WITAM. Mam New Holland TN75N. z 2003 roku .Mam problem z podnośnikiem. Sterowany elektrohydraulicznie tzw EHR. Działa z przycisków na błotniku, natomiast nie działa z kabiny. Po włączeniu zapłonu błyskowo pokazuje jakiś błąd. Niestety nie mam tabeli kodów błyskowych. To jest jeszcze stary model i nie pokazuje zadnych kodów na desce. Może mi ktoś pomoże co z tym fantem zrobić?
sadownik208

Postprzez aftar 21 sie 2016, o 23:02

Problem z fordem 8630 po włączeniu wstecznego wyskkuje błąd H6 słychać jak coś przeskakuje biegi można włączyć do 10 i słychać przy zwiększaniu biegów jakby ciągnik dostawał opór coraz większy, do przodu jeździ dobrze bez problemowo na każdym z biegów. Model skrzyni 8200 EA proszę o pomoc.
aftar

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do New Holland-Ford