forum

forum

Postprzez ftp.kowal 25 lut 2012, o 00:12

Kolego Wal-ker czy to forum już umarło całkowicie? A Ty wcale tu nie wchodzisz?
ftp.kowal

Re: forum

Postprzez admin 25 lut 2012, o 13:00

Witam.
Czy forum umarło? Nie wiem.Niestety mam mało czasu.Pracuje w UK ,mam taki uklad z pracodawcą ze jak pracuje długo to moge pózniej jechac na kilka dni do Polski .Wiec pracuje do oporu 6-7 tyg. i moge na 1-2 tyg. do kraju.A wieczorem nie mam juz sil i woli na nic...
Takiego forum nie da sie prowadzic samodzielnie.Ludzie nie chca sie dzielic swoja wiedza do której sami doszli,czesto dużym kosztem.A ci którym pomożesz czesto nawet nie napisza czy problem rozwiązany i jak.Ja sam chetnie bym sie jeszcze czegoś nauczył.Ja mam szczescie ze mam dostep do szkolen,literatury i sprzetu tu w UK.
Chciałem pomagac na Elektrodzie to chcą mnie polskiego inżyniera uczyc ortografi i zachowania a moja wiedza nie sa zainteresowani(zwroc uwage-jak doniesiesz moderatorom że post jest z błędami dostaniesz 3 punkty,jak odpowiesz z pomocą 2 punkty.Moderatorzy wzajemnie sobie pisza.....a jedyne co sie dowiesz na elektrodzie to czemu klakson nie dziala....
Mam duzo schematów serwisówek sam wiesz jak o nie ciężko w kraju.Mysle by je tu gdzies zamiescic ale jest problem z tak duża iloscia GB.
Szczerze powiedziawszy nie mam pomysłu na to forum.Założyłem je spontanicznie a teraz szkoda kasowac ....Miałem nadzieje ze Elektroda pozwoli mi działac ale niestety.Tam jest o tyle lepiej że jak masz czas mozliwosci i wiedze pomagasz,jestes jednym z wielu. No i maja dobra pozycje w Google czy innych wyszukiwarkach.Łatwiej cos wyszukac....
admin
Administrator

Postprzez ftp.kowal 28 mar 2012, o 22:57

Witam. Poszukuje urządzenia do diagnostyki maszyn rolniczych. Czy kolega administrator mógłby coś doradzić. Posiadam tester do samochodów texa i razem z ciężarówkami jest program do ciągników ale są tam tylko same silniki. Z tego co przeglądałem jest urządzenie tez firmy Texa koszt to około 15000. Tylko że przed zakupem chciałbym się dowiedzieć czy to jest coś warte.
ftp.kowal

Postprzez marekryznar 9 gru 2012, o 18:50

ODEZWIJ SIE WALKER
marekryznar

Postprzez admin 12 sty 2013, o 00:04

Witam.
Dział Kody.... jest teraz otwarty dla wszystkich.Bede starał sie tam zamiescic kody do wszystkich ciagników.Jak tylko będe mial czas....
admin
Administrator

Postprzez predatorr 20 cze 2013, o 09:51

mogę pomóc prowadzić forum , wszystko o co chodzi w elektronice w ciągnikach i kombajnach , np . robie zastepcze uklady do autotronica2 o oznaczeniu poczatkowym jj... , duzo mam odczytow binow z kompow , robie urzadzenia(tablice do sprawdzania komputerow) , podnoszenie mocy , naprawiam komputery itp... nr tel 731 537 637
predatorr

Postprzez ftp.kowal 19 sty 2014, o 13:44

Forum jednak umiera śmiercią naturalną.
ftp.kowal

Postprzez kicolo 13 sty 2017, o 23:00

witam,jestem nowy,poszukuje mechanika od skrzyni biegów new holland,traktor TN65 S
kicolo

Powrót do Forumowe sprawy