Re: Razem rozwiążemy problem.

Postprzez admin 8 gru 2011, o 11:08

Coraz trudniej ogarnąc wiedzą wszystkie traktory.Ludzie nie zdawaja sobie sprawy że współczesny traktor jest znaczniej bardziej skomplikowany niż samochód.Bez fachowej literatury i szkolen u producenta jest ciężko.Dlatego też w serwisach ludzi dzieli sie na grupy tylko do kilku typów ciągników.
Mysle o stworzeniu tu bazy serwisówek i schematów. Mam kilkadziesiąt serwisowek ,niestety czesc jest służbowa,przypisana hasłem do mnie i nie moge ich udostepnic.Ale moze chociaż fragmentami...Zobacze czy technicznie jest to mozliwe na tym forum. Niestety słabo sie znam na tworzeniu stron internetowych i musze kombinowac.Szkoda ze Elektroda zatrudnia filologów i robokopów.Dla mechanika tekst będzie zrozumiały bez kilku znaków .A fachowe materiały ,posty na pewno by sie nie jednemu przydały.Ale najprosciej jest zamknąc usta i usunąc post.
Za kilka dni jade do polski na swieta i urlop i zobacze czy uda mi sie uporządkowac to forum i czy ma to sens.
Kolego kowal jakbys mogł napisac jakie serwisowki byly by potrzebne w Polsce i ew .jakie posiadasz i w formie wymiany mogłbys zamiescic tu byłbym wdzieczny.Nie bardzo wiem co teraz w Polsce jezdzi po polach.
Myslałem tez by tacy jak ja lub Ty którzy naprawiamy na bierząco ,opisywali na forum ciekawe przypadki.
Np: nie bylo biegów do tyłu w TM175.Przyczyna bylo to i to.Chyba było by to przydatne i pouczajace.
Ale zobaczymy.Może nie bedzie potrzebne.Ludzie coraz mniej sie uczą....Wiedza wbrew pozorom nie jest dla wielu wazna.
admin
Administrator

Postprzez Mr.K 9 mar 2012, o 04:56

admin napisał(a):....Wiedza wbrew pozorom nie jest dla wielu wazna.
Jest ważna.
Mr.K

Poprzednia strona

Powrót do Forumowe sprawy