Re: Razem rozwiążemy problem.

Postprzez admin 22 lis 2011, o 10:19

Witam.
Jestem Wal-ker ,pewnie niektórzy mnie znają z forum Elektroda- maszyny rolnicze.Niestety nie są dalej zainteresowani moją wiedzą.Na szybko zbbudowałem to forum gdzie każdy może zwrócic sie z problemem naprawy traktora.Staramy sie pisac poprawnie i zrozumiale. Stosowanie polskich liter wskazane ale rozumiem że niektórzy maja komputery ktore nie maja polskich znaków(za to zablokowali mnie na forum Elektroda).
Forum jest w budowie i dlatego na razie pelna prowizorka.W odpowiednim dziale tylko odpowiednie ciągniki. Nie mieszamy bo trudno potem sie połapac i trzeba czytac wszystko od początku a z czasem nie najlepiej.
Prosze by kazdy kto zwróci sie z problemem był łaskaw napisac czy problem został rozwiązany i jak.Ja też chciałbym sie czeoiś nauczyc.
Bede staral sie zamieszczać zdjęcia,schematy,rysunki pomagające w naprawach ciągników.
Darek Wal-ker
admin
Administrator

Postprzez ftp.kowal 24 lis 2011, o 00:40

Kolego Wal-ker mam takie małe pytanie czy zajmujesz się też naprawą ciągników johne deer
ftp.kowal

Postprzez Alpak 25 lis 2011, o 11:17

Ze swojej strony chciał bym pogratulować założenia forum. Elektroda już dawno zeszła na psy i według mnie jest tylko kwestja czasu kiedy ludzie którzy potrafią coś dać od siebie praktycznie bez interesowanie odejdą od niej.

Pozdrawiam.
Alpak

Postprzez admin 25 lis 2011, o 11:59

---Do ftp.kowal ----troche robiłem Deera gdy pracowałem w innej firmie.Od 4 lat nie grzebie przy nich bo sprzet coraz bardziej skomplikowany i dzielą nas na specjalizacje. Trudno ogarnąc tak duza liczbe typów,marek i modeli.Mamgtroche materiałów jakby co...
admin
Administrator

Postprzez mbit 28 lis 2011, o 00:43

Wal-ker chylę czoła Tobie i wszystkim którzy wyrazili swój sprzeciw przeciwko moderatorom takim jak Robokop czy Przemo9826 powinni dawno przejść na forum humanistyczne lub prowadzić bardziej pasujące do nich forum poświęcone "kochającym inaczej "
mbit

Postprzez admin 28 lis 2011, o 11:27

O poziomie panów moderatorów swiadczą ich posty i postepowanie...Własnie usuneli temat z postami w których był moj sprzeciw ,wasze ,,wstawiennictwo,, i link to tej strony....
Mam dość. Odechciewa mi sie pomagać.Nic sie w tej Polsce nie zmieniło. A jesli juz to na gorsze....
Zamkne to forum, zanim znienawidze ludzi....
Poradzicie sobie bezemnie.Powodzenia życze.
Darek. Wal-ker.
admin
Administrator

Postprzez Alpak 29 lis 2011, o 22:41

Po co sie nimi przejmujesz ? Sami sobie kopią dołek tylko chyba tego nie widzą albo nie chcą widzieć.
Jak myślisz dlaczego usuneli link do tego forum ? Zamiast rezygnować zrób im na złość i prowadz to forum.
Niech wiedzą co stracili !

Pozdrawiam.
Alpak

Postprzez mbit 29 lis 2011, o 23:15

Wal-ker nie rób tego forum jest to potrzebne Raportowałem ten temat do głównego administratora odpowiedz była taka
W dniu 28 listopada 2011 09:22 użytkownik elektroda.pl <pomoc@elektroda.pl> napisał:

Witam serdecznie,

Odpowiedziano na Twoją wiadomość następująco:

Nie podoba mi się, że moderatorzy zwracają uwagę na przecinki niż wartość merytoryczną, ale jeżeli moderator został obrażony to oczywiście będę go bronił. Wystarczy aby użytkownik wal-ker napisał do mnie z informacją, że będzie przestrzegał regulaminu - a co najbardziej mi zależy nie obrażał moderatorów i konto zostanie odblokowane.

Mam nadzieję, że ta odpowiedź jest wystarczająca na Twoje zgłoszenie. Jeśli nie otrzymałeś wystarczających informacji, proszę odpowiedz na ten e-mail lub zaloguj się by przejrzeć pełne archiwum wszystkich zapytań i odpowiedzi.

Zastanawiam się co w tych postach było obraźliwego chyba chamstwo ze strony moderatora
Kamil Gulczuk (na forum gulson)
pomoc@elektroda.pl
http://www.elektroda.pl

Ale pomoc twoja jest potrzebna i pomimo że mój ciągnik jest prosty mały i nie potrzebuje ASO to inni potrzebują twojej pomocy i właśnie wysyłam link to tego forum na agrofoto.pl

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/4592 ... se-i-inne/
mbit

Postprzez admin 2 gru 2011, o 12:46

Dziekuje za ,,wstawiennictwo,,.
Niestety honor wiejskiego chlopaka nie pozwala mi na upokorzenie sie przed robokopem.Ja troche taki Leszek Gorecki z Daleko od szosy jestem.Więc elektroda raczej odpada. A szkoda bo forum jest naprawde niezłe,wszechstronne i co najważniejsze ma dobra pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Moderator przemo xxx napisał do mnie maila ale niestety nadal nie podoba mu sie moja polszczyzna...A ja nie mam czasu na bycie ąę.
Jednak uciągnięcie samemu takiego forum jak to może wymagac odemnie wiecej czasu i poswięcenia niż mysle . I obawiam sie ze kiedys po prostu nie dam rady. Dlatego mysle by jednak przylączyc te materiały do jakiegos juz funkcjonującego foru. Tym bardziej ze zasieg miało by wtedy wiekszy.Tylko nie wiem gdzie....Zwłaszcza że ja taki niesforny jestem.....

PS. Jak mozna sie skontaktowac z glównym adminem elektrody? Albo jaki ma nick ?
admin
Administrator

Postprzez ftp.kowal 6 gru 2011, o 00:38

Kolego Wal-ker poczekaj jeszcze z tym niech to forum się troszkę rozwinie i zobaczysz jak to wszystko się potoczy. A może znajdzie się ktoś chętny do pomocy przy nim. W Polsce jest mało ludzi co zajmują się takimi ciągnikami a jak się choć trochę znają to już ciężko jest im się podzielić wiedzą z kimś innym. Żeby jeszcze mieć kogoś od innych ciągników takich jak johne deer, fend itp itd to można by było stworzyć całkiem fajne forum. Tak jak Ty masz z tym dobrze że masz dostęp do serwisówek rożnego typu i robisz tylko kilka typów ciągników. Ja natomiast muszę robić najróżniejsze czy to ursus czy też Valtra i niestety do książek nieraz jest ciężki dostęp, lub nie ma go wcale i wtedy trzeba kombinować jak się da żeby chodziło. A dzięki takim ludziom jak Ty jest już lepiej. A tak poza tematem jak wy się łapiecie w tych wszystkich oznaczeniach. Jak ja bym miał spamiętać to wszystko to głowa by mi pękła i ja mam z tym największy problem bo z chęcią bym pomógł nieraz komuś coś podpowiedział, ale nie mogę sobie skojarzyć danego ciągnika, a dopiero jak go zobaczę wtedy mogę coś więcej powiedzieć o nim. Pozdrawiam i napisze jeszcze raz poczekaj aż to forum się troszkę rozwinie.
ftp.kowal

Następna strona

Powrót do Forumowe sprawy